REGENERACJA

REGENERACJA

Firma HTMplast opracowała najnowocześniejszą technologię, a także materiały i urządzenie do napawania PTA powierzchni ślimaków do wytłaczarek i wtryskarek. Oferowana technologia, całkowicie zautomatyzowana może być wykorzystana z powodzeniem zarówno jak i przy renowacji zużytych części oraz przy produkcji nowych elementów. Czytaj więcej
Żywotność śrub napawanych naszymi materiałami wzrasta w porównaniu z nowymi azotowanymi śrubami: 3÷5 razy.
REGENERACJA ŚLIMAKÓW
Regeneracja polega na przywróceniu powierzchni pracującej ślimaków do stanu pierwotnego. W procesie napawania wykorzystujemy najwyższej jakości materiały zawierające węgliki, borki i krzemiany. Uzyskane powierzchnie wyróżniają się dużą odpornością na ścieranie oraz wysoką twardością powierzchni o niskim współczynniku tarcia.
Proces regeneracji ślimaków
Napawanie plazmowe PTA – całkowicie zautomatyzowane
REGENERACJA CYLINDRÓW
Regeneracja cylindrów oparta na metodzie szlifowania krzyżowego otworu (honowaniu) do momentu uzyskania jednolitej, idealnie równej powierzchni a następnie poddaniu go obróbce cieplnej – długotrwałemu azotowaniu min. 92 godz.
Częściowa regeneracja cylindrów – tulejowanie
Częstym zjawiskiem zużycia cylindrów wtryskarek jest wytarcie się cylindra w końcowej strefie tzn. w miejscu pracy zaworu zamykającego. W tym przypadku proponujemy szybką i efektywną naprawę w postaci tulejowania na gorąco tuleją hartowaną bądź azotowaną. W wyniku takiego zabiegu odzyskujemy sprawność układu plastyfikującego.

GALERIA ZDJĘĆ